NotesManager

Rozbudowany, funkcjonalny i darmowy organizer osobisty dla każdego

Download / Pobierz

Witam w dziale do pobrania pliku.
Znajdą tu Państwo program NotesManager spakowany w rar oraz w zip zaleznie od Państwa preferencji.
Program nie wymaga instalacji na dysku.

Dodatkowo umieszczona została tutaj także dokumentacja programu.
Życzę przyjemnego korzystania z aplikacji.
Najnowsza wersja programu: 3.0.0.0
Przedstawione poniżej pliki to te same wersje aplikacji, jednak udostępnione dla Państwa zarówno w plikach rar jak i w plikach zip, tak by każdy użytkownik mógł skorzystać z programu. Wystarczy ściągnąć jedną z wersji i rozpakować.
Dodatkowo umieszczone są też wersje z dodatkami, gdzie umieszczone są jednocześnie wraz z programem: dokumentacja oraz plik z imieninami.

Opis wersji

3.0.0.0 - Najnowsza wersja aplikacji
- Całkowicie nowa wersja, program przebudowany od podstaw. Od tej wersji zachowana jest kompatybilność wsteczna, lecz bazy danych ze starszych wersji nie zadziałają na wersji 3.0.0.0.
Program został wzbogacony o całą gammę nowych funkcji i możliwości. Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie oraz w dokumentacji programu NotesManager 3. 
Gorąco polecam pobrać najnowszą wersję programu, gdyż posiada ona ogrom możliwości oraz zachowano przy tym łatwość obsługi jak i szybkość działania programu. Wersja 3.0.0.0 to całkowicie nowy program, który został zbudowany od podstaw z myślą o wszystkich użytkownikach aplikacji.

UWAGA: Bazy danych z wersji historycznych nie będą działać na najnowszej wersji programu 3.0.0.0

UWAGA2: Wśród plików do pobrania znajduje się także plik z imieninami. Plik ów można pobrać, a następnie zaimportować w programie, dzięki czemu w aplikacji znajdują się katualne wpisy z imionami i przypisanymi do nich datami imienin.

1.0.2 - Wersja historyczna
- Poprawiono w niej zmianę hasła głównego programu.
- Zwiększono wydajność programu.
- Zmniejszono minimalnie wielkośc programu.

1.0.1 - Wersja początkowa
Kreator strony - przetestuj