NotesManager

Rozbudowany, funkcjonalny i darmowy organizer osobisty dla każdego

O autorze

Nazywam się Krzysztof Rzepiński, jestem programistą z zamiłowania jak i z zawodu. Programowaniem zajmuję się od 10 lat, a w tym czasie napisałem wiele aplikacji zarówno komercyjnych jak i programów całkowicie darmowych.
Aplikacja którą przedstawiam w niniejszej dokumentacji jest dziełem mojego zamiłowania i chęci ułatwienia pracy każdemu użytkownikowi komputera. Program „NotesManager 3” to wytwór mojej ponad rocznej pracy poświęconej w czasie wolnym mającej na celu zbudowania narzędzia darmowego mogącego rywalizować z konkurencyjnymi oprogramowaniami podobnego typu. Poprzez stworzenie tej aplikacji pragnę wyciągnąć przyjacielską dłoń do wszystkich użytkowników, którzy zawsze pragnęli uporządkować swoje notatki, posiadać zbiór informacji w jednym ułożonym miejscu lub też posiadać narzędzie mogące zarządzać czasem i zadaniami.
Moją edukację z programowaniem rozpocząłem będąc jeszcze nastoletnim młodzieńcem, zapalonym „komputerowcem”, który zgłębiał tajniki działania tego magicznego urządzenia jakim jest komputer. Moja wiedza się poszerzała, aplikacje stawały się coraz lepsze, aż w końcu nadszedł czas dorosłości, studiów i pracy.
Kończę aktualnie studia Informatyczne na bydgoskim Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz pracuję jako programista w jednej z największych korporacji w Polsce. Moją dalszą karierę planuję nadal rozwijać w dziedzinie programowania i tworzyć kolejne aplikacje.
Tymczasem zapraszam do zapoznania się z najnowszym dziełem „NotesManager 3” - aplikacją która ułatwi i wspomoże każdego użytkownika poprzez swoje bogate w możliwości funkcje jak i swoją wszechstronnością.

Kontakt ze mną możliwy jest poprzez mail: krzysztof.rz.byd@gmail.com
Pozdrawiam.
Kreator strony - przetestuj